Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Interviul Rox.
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeAstazi la 11:55 am Scris de Geo

» Condica de prezenta
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviu Midori
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9972 mesaje în 114 subiecte
Countries
Happy Life in Japan - Pagina 2 Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Horoscop-BOT
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Rox
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Trinket
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
dominic
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Nina
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Melania
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Ra Mo Na
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
Geo2
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 
NACHT.
Happy Life in Japan - Pagina 2 EmptyHappy Life in Japan - Pagina 2 Mduteg10Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty 

 

 Happy Life in Japan

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 05, 2023 8:55 am

Rezumarea primului mesaj :

There was a man named Busu in Japan. He would walk around the neighborhood, saying hello to his neighbors, I wonder which neighbors will be in his neighborhood?
Sus In jos

AutorMesaj
Aurora☪
new member
new member
Aurora☪


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/09/2023

Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 26, 2023 3:44 pm

I was glad to see him smiling. He was a nice man and a perfect neighbor. I wanted to propose that he come with me on a trip.
-Would you like to come with me tomorrow in search of treasure
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 28, 2023 11:06 am

Busu was happy to go on a trip. "yes" he replied. Let's see if we can take lots of pictures of our beautiful world. Smile
Sus In jos
Aurora☪
new member
new member
Aurora☪


Mesaje : 16
Data de înscriere : 30/09/2023

Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 28, 2023 12:40 pm

Vazand ca e incantat de mica excursie, am inceput sa ma bucur si eu in acelasi timp.
-Perfect atunci, va trebuii sa ne pregatim strictul necesar si trusa de prim ajutor in cazul in care vom intampina probleme.
Stiam un singur lucru, lucrurile trebuiau pregatite pentru orice eventualitate.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 29, 2023 10:39 am

Busu a pregătit toate trusele de prim ajutor și articolele necesare. Și-a luat aparatul foto în cazul în care vedea o creatură frumoasă târându-se sau apus frumos sau stele frumoase. Se întreba ce ar putea aștepta în această aventură incitantă. Busu s-a rugat noaptea cerând Domnului să binecuvânteze călătoria și să-i protejeze și apoi să-i întărească de orice dușman.

„Ok, sunt gata”, i-a spus Busu Aurorei
Sus In jos
NACHT.
premium user
premium user
NACHT.


Mesaje : 2311
Data de înscriere : 20/09/2023

Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 10, 2024 11:24 pm

Când mai doresti sa continui acest rpg, sa ma anunți. 
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Happy Life in Japan - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Happy Life in Japan   Happy Life in Japan - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Happy Life in Japan
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Japan
» I love you Japan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️RPG⚜️ :: ⚜️Fantasy-
Mergi direct la: