Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Interviul Rox.
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeAstazi la 11:55 am Scris de Geo

» Condica de prezenta
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviu Midori
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9972 mesaje în 114 subiecte
Countries
Ask Izabela - Pagina 3 Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Horoscop-BOT
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Rox
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Trinket
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
dominic
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Nina
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Melania
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Ra Mo Na
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
Geo2
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 
NACHT.
Ask Izabela - Pagina 3 EmptyAsk Izabela - Pagina 3 Mduteg10Ask Izabela - Pagina 3 Empty 

 

 Ask Izabela

In jos 
+3
NACHT.
Rox
Gaga Yu
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMier Oct 18, 2023 10:53 pm

Rezumarea primului mesaj :

You can ask me, do it. 
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 20, 2023 2:04 am

Am avut o tulburare alimentară, dar nu mai. A fost iadul.
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 23, 2023 6:02 pm

Lasa frate Dominic, cat suntem pe pământ, trebuie sa simțim și lumina și întunericul. Ca doar asa știm cum sa ne apropiem mai mult de lumina. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 24, 2023 7:49 am

Buna sora Izabela. Ne-am distrat bine la biserică. Familia noastră a adus ceva de mâncare și câțiva oaspeți. Sper că oaspeții noștri vor crede în Domnul și Mântuitorul Isus. Vreau ca mulți oameni să meargă în rai și nu în iad. De aceea sunt încă în viață. Sper că ești mereu binecuvântat și îngrijit. Isus este mereu cu tine și te ține în brațe.
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 24, 2023 10:10 pm

Fie ca nașterea Domnului sa va aducă pace în suflet și inima.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 25, 2023 3:05 am

Dumnezeu să fie milos și bun cu tine mereu.
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 1:26 pm

Dumnezeu sa iti asculte rugăciunile. Bună dimineața frate Dominic. Cum ti-ai petrecut Crăciunul?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 1:40 pm

Bună, azi am fost la muncă, dar ieri a fost zi liberă pentru odihnă cu familia.
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:05 pm

ma bucur sa aud asta. Eu de mâine trebuie sa merg la lucru. Mi se termina zilele libere.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:08 pm

Sper că vei avea un timp bun de lucru și nu prea stresant.
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:11 pm

Și eu sper sa am parte de un lucru mai odihnitor. Nu vreau sa îmi fac nervi după sărbători.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:14 pm

ce fel de munca ai?
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:22 pm

Lucrez ca și vânzătoare la un magazin de haine. Dar când îmi vine rândul, aranjez pe rafturi. Este destul de greu sa vezi cum oamenii pun mana pe haine fără sa le probeze și pe urma le arunca precum gunoiul. Iar noi avem aceasta munca. Sa rearanjam pe raft sau umeraș haine aruncate de ei la grămadă.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:25 pm

Prindeți oameni furând?
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:28 pm

Nu fumează nimeni în magazin și nici cu animale. Dar este suficient sa ai parte de clienți dezordonat și treaba este "minunata".
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 28, 2023 1:47 am

Vreau să te scuz Izabela. Credeam că ești un cont alternativ de la Stephanie. Eram convins dar am gresit. Fac această postare pentru a-ți cere scuze publice și pentru a-ți cere iertare. Sper că putem fi încă prieteni aici. Nu trebuie să te simți obligat să răspunzi și nici eu nu încerc să te controlez. Suntem liberi să credem și să simțim așa cum ne dorim, fără ca celălalt să ne judece. Sper să postez din nou cu toată lumea. Sper să aveți o zi bună.

De asemenea, dacă aveți întrebări, vă rog să-mi spuneți. Mă poți întreba orice aici sau, de asemenea, pe firul meu de interviu. Am tulburare obsesiv-compulsivă, tulburare de anxietate generală și dependență de sex de recuperare și dragoste, așa că știi din față, dar acest diagnostic nu este o scuză pentru acțiunile mele.
Sus In jos
Gaga Yu
premium user
premium user
Gaga Yu


Mesaje : 562
Data de înscriere : 18/10/2023

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 24, 2024 11:58 am

Se accepta, nu e problema. Nu aveai tu de unde sa ști cine sunt eu. Stefaniei nu ii trebuie cont secundar. Daca te uiți pe Unstoppable, ea face rpg si de pe contul ei principal aka Nacht. Nu e ea fan conturi multiple. 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 04, 2024 5:31 pm

Hello Izabella
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Continut sponsorizat





Ask Izabela - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ask Izabela   Ask Izabela - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ask Izabela
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️Welcome ⚜️ :: ❇️Interview with members-
Mergi direct la: