Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Interviul Rox.
Interviu Szindy  Icon_minitimeAstazi la 11:55 am Scris de Geo

» Condica de prezenta
Interviu Szindy  Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Interviu Szindy  Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Interviu Szindy  Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Interviu Szindy  Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Interviu Szindy  Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviu Midori
Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9972 mesaje în 114 subiecte
Countries
Interviu Szindy  Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Horoscop-BOT
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Rox
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Trinket
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
dominic
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Nina
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Melania
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Ra Mo Na
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
Geo2
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 
NACHT.
Interviu Szindy  EmptyInterviu Szindy  Mduteg10Interviu Szindy  Empty 

 

 Interviu Szindy

In jos 
+2
Rox
Szindy
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Oct 05, 2023 5:35 pm

Szeya.
Nume: Szindiana
Varsta: 20
Locatie: Bălan
De unde ai aflat de forum?: am gasit acest forum la afiliere.


Ultima editare efectuata de catre Szindy in Mier Noi 01, 2023 1:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Rox
premium user
premium user
Rox


Mesaje : 646
Data de înscriere : 14/09/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Oct 05, 2023 5:41 pm

Bine ai venit alaturi de noi! 


Interviu Szindy  Tumblr_mnrc29WYl51ql9xm0o12_r3_500
Sus In jos
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk
Me&You
forum staff
forum staff
Me&You


Mesaje : 577
Data de înscriere : 26/09/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Oct 05, 2023 5:43 pm

Welcome! 
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
NACHT.
premium user
premium user
NACHT.


Mesaje : 2311
Data de înscriere : 20/09/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeVin Oct 06, 2023 9:33 am

Welcome here! 
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Oct 12, 2023 4:58 pm

Welcome! 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeVin Oct 27, 2023 10:10 am

Hello, Smile welcome here.

Poți mânca alimente picante?
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeDum Oct 29, 2023 5:21 pm

Da, mamanc mancaruri picante ocazional. 
Multumesc pentru primire. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 8:32 am

Mulțumesc că ai împărtășit asta. Oricând, ne vedem în jur. Smile
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 10:24 am

Eu am sa intru oridecateori pot. Insa de pistat, nu prea stiu pe unde sa postez. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 11:16 am

Szindy Smile
Încercați să ne puneți întrebări, să ne cunoaștem ca prieteni. Dacă te-ai plictisit, avem și jocurile. Smile Nicio presiune pentru a posta, Ieri, nu am avut energie dar azi am primit energie. Smile Mă bucur să te am aici cu noi.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMier Noi 01, 2023 1:49 pm

Puteti sa ma intrebati despre orice, eu va voinraspunde cu mare drag. Poate am sa deschid o rubrica pentru mamici si tatici. Cu sfaturi si intrebati pentru cei mici. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMier Noi 01, 2023 2:18 pm

Da, ar fi bine. Smile Esti mama? tu ai copii?
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeLun Noi 06, 2023 12:55 pm

Am un baietel, dar sotul m-a parasit pentru alta. Da, o poveste trista de iubire. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMar Noi 07, 2023 3:05 am

Imi pare rau sa aud asta. Aproape că mi-am părăsit soția pentru alta. Înțeleg că trebuie să fie dureros. Sper că inima ta se va vindeca și că poți fi o mamă bună. Smile Urăsc prin ce am supus soției mele și îmi pare rău pentru asta. Cum iti plac forumurile?
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMar Noi 07, 2023 9:49 am

Am inceput sa prind drag de acest forum. Este simplu si usor de manevrat. Asa ceva rar mai vezi. Tie?
Dar ce ai spus sotiei tale? Doamne apara-te de o asemenea nebunie.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMier Noi 08, 2023 7:42 am

Soția mea nu știa despre istoria mea. I-am spus istoria mea. Ea a găsit conținut pentru adulți pe computerul de acasă când era pe cale să se nască primul meu copil. Ea a vrut să mă părăsească din acel punct. Am devenit mult mai rău după aceea. Este un miracol unde suntem astăzi. Are inima să mă ierte și știu că am rănit-o foarte rău din punct de vedere emoțional. Am o poveste lungă și tristă de spus și nu este frumoasă. Dar dacă vrei să afli mai multe, voi încerca să răspund aici pentru ca toată lumea să poată afla și să cunoască adevărul despre viața mea.

Nu trebuie să vorbim și despre asta dacă nu ești bine sau nu ești confortabil.

Ce iti place in Romania? Cum sunt oamenii acolo? Este ca și alte locuri în care ai călătorit?
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeMier Noi 08, 2023 10:43 am

Poti sa o spui aici fara probleme. Doar membrii vad rubrica de interviu si nunsta nimeni sa citeasca romane. Eu de exemplu de primul iubit m-am despartit pentru ca l-am prins in flagrand cand urmarea continut +18. Insa a zis ca se uita la asta. L-am lasat sa se duca la lucru si i-am luat calculatorul la cercetat. Am aflat atunci ca avea cont pe retele de matrimoniale, era client inrait al site-urilor de videochat +18 si platise abonament lunar ca sa faca acele excroace perversiuni la comanda lui. Tot ce ii cerea, alcele fete faceau contra cost. Iti dainseama ce nebunie?

Avand in vedere ca ti-am spus povestea mea, poti începe și tu sa povestesti fara sa te simti jenat.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 6:31 am

M-am luptat cu pofta toată viața. Îmi este foarte rușine și acum pot să-i cer ajutor lui Dumnezeu și să trăiesc în onestitate. Nu am de gând să mint, mă lupt, dar nu este la fel ca înainte. Nu dau vina pe femei pentru felul în care se îmbracă pentru responsabilitățile mele. Soția mea a suferit mult din cauza trecutului meu. Încerc și acum lucrez la căsnicia mea. Mi-aș dori să nu fie așa.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 3:15 pm

Cel mai bine este sa discuti orice problema cu sotia ta. Cred ca este onfemeie frumoasa si minunata. Nu orice femeie are taria de a ierta atea lucruri. Nu o cunosc, dar sotia ta merita sa fie un model de viata pentru toate femeile din lume. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 3:20 pm

Încerc să împărtășesc cu ea multe lucruri. Mi-a spus data trecută că dacă am greșit din nou, mă va părăsi și nu vrea să-mi mai cunoască trecutul pentru că este prea dureros. Nici măcar nu știu cum trăiește, dar știu că Dumnezeu a făcut minune după minune în ea și aș fi o proastă să continui în păcatele mele de acest fel. Nu vreau să o rănesc. Ea este mai prețioasă pentru mine decât înainte. Vă mulțumesc pentru bunătate și sper că Domnul vă va binecuvânta și vă va întări mereu.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 3:41 pm

Atunci încearcă sa lupti pentru ea ca si cum azi ar fi ultima zi din viata ta. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 3:51 pm

Da, voi. Acesta este un sfat foarte prețios pe care îl împărtășiți. Mulțumesc .
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 3:55 pm

Placerea este de partea mea. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 3:58 pm

Care sunt câteva moduri credeți că un bărbat și luptă pentru femeile lui? Așa?.......spune-i adevărul, fără minciună, fără înșelăciune, așa? sau ai ceva anume? Sunt curios să știu ce părere aveți. În cazul în care nu pot să văd sau să răspund, voi răspunde mâine, acum este târziu aici în Japonia. 22:57 și mi-e somn, dar îmi place ce ai spus. Noapte bună.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitimeJoi Noi 09, 2023 9:54 pm

In primul rand are copii cu ea sau e casatorit cu ea. Au investit timp si bani impreuna. Au de oferit sentimente reciproce împreuna. 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Interviu Szindy  Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  Icon_minitime

Sus In jos
 
Interviu Szindy
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Interviu Geo
» Interviu Me&You
» Interviu Akiko
» Ratonu' la interviu
» Interviu Stephanie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️Welcome ⚜️ :: ❇️Interview with members-
Mergi direct la: