Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Interviul Rox.
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeAstazi la 11:55 am Scris de Geo

» Condica de prezenta
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviu Midori
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9972 mesaje în 114 subiecte
Countries
Interviu Szindy  - Pagina 3 Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Horoscop-BOT
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Rox
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Trinket
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
dominic
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Nina
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Melania
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Ra Mo Na
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
Geo2
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 
NACHT.
Interviu Szindy  - Pagina 3 EmptyInterviu Szindy  - Pagina 3 Mduteg10Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty 

 

 Interviu Szindy

In jos 
+2
Rox
Szindy
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Oct 05, 2023 5:35 pm

Rezumarea primului mesaj :

Szeya.
Nume: Szindiana
Varsta: 20
Locatie: Bălan
De unde ai aflat de forum?: am gasit acest forum la afiliere.


Ultima editare efectuata de catre Szindy in Mier Noi 01, 2023 1:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 3:19 pm

Te susțin cu mare drag frate. Doar sa sti ca si eu iti trimit o multime de binecuvântări ție și familiei tale. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 4:26 pm

Mulțumesc dragă soră Szindy. Mă rog pentru tine în seara asta înainte să dorm. Smile Ai o inimă dulce.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 4:28 pm

O ascult chiar acum... cu pisica mea. Smile
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 29, 2023 2:36 pm

dominic a scris:
Mulțumesc dragă soră Szindy. Mă rog pentru tine în seara asta înainte să dorm. Smile Ai o inimă dulce.
Eu ma rog pentru toți frații și surorile de pe acest forum. Va iubesc pe toți. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 30, 2023 3:24 pm

Vă mulțumim că vă rugați pentru noi. Și eu vă iubesc pe toți. Smile
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 01, 2023 1:04 pm

La mulți ani de ziua României! 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 01, 2023 2:38 pm

Yay! O să sărbătoresc cu plăcere alături de voi toți.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 02, 2023 9:22 pm

ma bucur sa aud ca ai sărbătorit alături de noi
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 03, 2023 10:25 am

Buna, surioara. ma bucur sa te vad azi.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 08, 2023 8:42 pm

și eu ma bucur sa te vad azi. Sper ca nu am lipsit prea mult pe aici. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 09, 2023 5:11 am

totul este bine. Buna soro.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 09, 2023 9:44 pm

ma bucur sa aud asta. Iti urez o duminica binecuvântată.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 10, 2023 2:39 am

Iti multumesc, sora. Acum mergem la biserică. Trebuie să ne apropiem de Domnul. Mă rog asta pentru familia și prietenii mei și pentru dușmanii mei. Ai grija draga sora.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 10, 2023 4:23 pm

Ce este cu tine de esti asa de liniștit? În ultimcul timp nu prea pare ca ai mai avea pofta de stat la discuții?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 11, 2023 7:23 am

Mă simt dezamăgit chiar acum. Sunt ok. Mulțumesc că ai întrebat
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 12, 2023 5:43 pm

Dar ce ai patit? Ce te-a supărat atat de tare? Sau mai bine zis ce te-a dezamăgit?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 13, 2023 6:15 am

Mama are o aventură, tatăl meu are inima frântă. Căsnicia mea este, de asemenea, dură. Fiica mea este bolnavă. Asta-i tot. Fiul meu trebuie să plece la facultate și va costa mulți bani, iar banca mi-a refuzat împrumutul. Sunt atât de multe lucruri.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 18, 2023 3:46 pm

Vai de mine și de mine. Și cum vei face cu împrumutul pentru fiul tău? Numai dacă ceri de la frații tai sau de la părinții tăi. Oh, la mine tata a călcat o data strâmb și am fost foarte devastata. M-am simțit gradata. Mai ales ca pana în acea zi tatăl meu era un model ve viata demn de urmat. Insa cand am vazut asta, a cam scăzut din fata ochiilor mei și de multe ori îl pedepsesc. Îl pedepsesc fără sa vreau pentru ca mi-a rămas întipărit pe bibilica greșeală comisa de el.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 19, 2023 1:48 am

Pentru împrumut, guvernul japonez nu îmi va da împrumutul pentru că au spus că fac suficient, dar nu. Poate că banca americană ar putea să -mi acorde un împrumut mai târziu anul viitor au spus.

Pentru păcatele infidelității. Este cel mai dificil. Există atât de multe lucruri în viața mea în trecut și încă se luptă astăzi. După cum știți, eu sunt creștin, totuși un om creștin nu ar fi comportat aceste păcate, dacă ar fi un adevărat creștin. Aceasta este credința mea fermă.

Sper că tatăl tău se descurcă mai bine acum, cerându -i Domnului iertare și o inimă nouă, pentru că asta fac, este singura cale și pentru mine să încetez să cad în ispite. Nu pot învinovăți pe nimeni. Nu pot să fac scuze pentru păcatele mele. În totalitate, dorințele mele sunt rele și acțiunile mele care sunt răi, iar acest lucru mărturisesc Domnului, sperând să rămână pur întotdeauna. Dragă Doamne, vă rog să ne ajutați oamenii să rămânem credincioși soțiilor lor pe care ne rugăm în numele lui Isus. Amin.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 19, 2023 3:18 pm

Poate acest păcat al infidelității l-ai moștenit de la tatăl tău când te-ai născut. Chiar daca e absurd, atat păcatele cât și faptele bune le luam din ADN-ul părinților și al bunicilor. Insa trebuie avut grija. Daca tu consumi conținut indecent, atunci te rog sa te lași de el. Nu iti aduce nimic bun, doar belele și necazuri.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 19, 2023 3:42 pm

Mulțumesc Szindy. Sunt de acord cu tine. Doamne te rog ajută-mă să am o inimă curată.
Sus In jos
Szindy
new member
new member
Szindy


Mesaje : 232
Data de înscriere : 05/10/2023

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 27, 2023 4:52 pm

Iti țin pumnii. Crăciun fericit!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 28, 2023 2:34 am

Crăciun Fericit și La mulți Ani, sora Szindy
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 04, 2024 5:33 pm

Hi Szindy Smile
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Continut sponsorizat





Interviu Szindy  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Szindy    Interviu Szindy  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Interviu Szindy
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Interviu Geo
» Interviu Me&You
» Interviu Akiko
» Ratonu' la interviu
» Interviu Stephanie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️Welcome ⚜️ :: ❇️Interview with members-
Mergi direct la: