Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Interviul Rox.
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeAstazi la 11:55 am Scris de Geo

» Condica de prezenta
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviu Midori
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9972 mesaje în 114 subiecte
Countries
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Horoscop-BOT
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Rox
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Trinket
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
dominic
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Nina
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Melania
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Ra Mo Na
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
Geo2
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 
NACHT.
Ratonu' la interviu - Pagina 2 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 2 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty 

 

 Ratonu' la interviu

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 20, 2023 10:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Seara bună tuturor! 
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 30, 2023 6:36 am

I can talk about 1st grade level of Japanese. It's basic and can just do that.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 30, 2023 1:47 pm

Oh, that's so wonderful. That's what I can say is a real joy for me. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 11, 2023 4:29 pm

Hi Sebby, how is your day?
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 12, 2023 4:58 pm

Hello bro, welcome back! 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 27, 2023 10:10 am

Thank you Sebby. I have a lot of problems. Thanks for being nice to me.

What do you usually do on the weekends? Smile
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 28, 2023 1:02 pm

This weekend I want to relax sitting on forums. How are you? 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 29, 2023 10:41 am

Hi Sebby, I'm glad to hear from you. Yes, I'm relaxing now on this forum. I love this forum so much. Today, my son had a weightlifting competition and won 3rd place. We are proud of him. Smile What are your  plans today? How is life?
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 29, 2023 5:29 pm

Haw greath. What made you really love this forum? It makes me laugh when I see that the admin  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] He abandoned this wonderful forum. They try to chase after they don't know what and don't realize that this little forum is an engine of action. I'm fine with work in my spare time. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 8:36 am

I hope Geo will enjoy this forum too. Smile I try to get back to rest and only choose a few forums to be on because sometimes I join so many forums and I neglect others Sad

Sper că și lui Geo se va bucura de acest forum. Smile Încerc să mă întorc la odihnă și să aleg doar câteva forumuri pe care să fiu pentru că uneori mă alătur la atâtea forumuri și le neglijez pe altele Sad
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 10:28 am

Dar pe cate forumuri esti inregistrat? Incearca sa ramai doar pe forumurile de calitate și atât. In rest, la celelalte nu te mai alatura sau renunta la cele care nu iti provoaca confort. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 11:23 am

Hi Sebby,

Da, sunt de acord frate. acesta este cel mai bun sfat pe care l-am auzit de mult timp. Sincer, am fost membru a peste 30 de forumuri, apoi îmi șterg conturile, din cauza unor lucruri negative. Uneori m-am certat cu alții pentru convingeri. Recunosc că și eu greșesc. Mă supăr și vreau să continui să mă cert cu ei și știu că nu e bine. Dar acum, sunt mai activ aici zilnic și un alt forum pe o altă platformă. Am 21.000 de postări pe acel forum. Joc jocuri pe forum ca 1,2,3 similare cu aceste jocuri pe acest forum. Acesta este primul meu forum RPG. Mă bucur că Rox m-a invitat aici. Te-am cunoscut, Rox, Nud, și Romo. Cred că voi rămâne aici o vreme. Smile

Presupun că sunt membru a aproximativ 5 forumuri în total.
1 este un forum de asistență pentru chestii tehnice pentru software-ul lor special de forum, există aproximativ doi prieteni acolo.

Al doilea forum este unul prietenos, dar nu sunt foarte activ.

Al treilea este unul pentru sănătatea mintală (Suport bipolar), nu sunt foarte activ acolo.

4th este un forum creștin, dar nu prea postez pe el.

Al 5-lea este acesta. Bănuiesc că acesta este preferatul meu. Vă cunosc din ce în ce mai mult, băieți. Și despre Dumnezeu vorbim și aici. Smile Și vorbiți într-o altă limbă. Folosesc Google Translate pentru a vă vorbi. Este puțin diferit, dar merită avantajul de a întâlni oameni noi.

Când am fost pe forumul lui Rox, eram puțin confuz că nu vorbeau toată lumea engleză, dar mi-a venit ideea să folosesc Google Translate și mă bucur că funcționează până acum.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 11:25 am

Ai putea sa imi dai si mie linkurile de la acele 5 forumuri pe care activezi tu? Asta daca nu ti se pare prea ciudat pentru ca iti cer acest lucru. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 11:41 am

Sigur nici o problema Smile

Poftim.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 11:46 am

Sindespre ce se discuta mai exact pe aceste firumuri? Cateva din ele mi se par foarte interesante si frumoase. 
Sus In jos
NACHT.
premium user
premium user
NACHT.


Mesaje : 2311
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 11:54 am

Acuma vazand mai bine numele forumului, Fun Joint face referire la droguri. Tigara din marijuana poarta numele de Joint. Iar numele acelui forum tradus normal ar veni: placerea marijuanei(weed) - Fun joint
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:03 pm

articulația are un alt sens. Ca un loc de adunare. În engleză, se spune „comun” pentru ca un loc de întâlnire sau chiar o închisoare, dar da „comun” se referă și la Marijuana și se vorbește atât de mult despre droguri pe site-ul respectiv. Smile Si eu ma bucur. De asemenea, aș comenta ceva de genul „Sunt un dependent de recuperare și cred că trebuie să oprești acum” și vorbesc puternic așa, știind că devine multă ură, dar nu-mi pasă.
Sus In jos
NACHT.
premium user
premium user
NACHT.


Mesaje : 2311
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:07 pm

Uite asta imi da la imagini daca scriu fun joint 
Ratonu' la interviu - Pagina 2 Screen10
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:10 pm

Aualeo, dar cum de nu stiati ce inseamna fun joint. E urat ca un forum promoveaza asa ceva, avand si numele predestinat pentru asa ceva. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:12 pm

Când am auzit prima dată de numele „funjoint” am înțeles „fun place”, este o traducere proastă pentru iarbă. Da sunt de acord. E puțin înșelător.
Sus In jos
NACHT.
premium user
premium user
NACHT.


Mesaje : 2311
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:14 pm

E mai mult ca si atat, e inselator pe fata. Ca si cum ar zice: comunitate de drogati. 
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:17 pm

Nu te mai stresa  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], eu zic sa te linistesti. Acest forum este unul crestin, care promoveaza iubirea si acceptarea. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:26 pm

Hi sister Stephania Smile

Poate fi înșelător. Sunt de acord cu tine. Pe acel forum sunt foarte mulți tineri. Nu am văzut referințe la droguri, dar uneori se spune lucruri nebunești precum conținutul „pentru adulți”. și pur și simplu îl ignor. Au o secțiune de dezbateri, dar nu vreau să le dezbat niciodată. Odată, o persoană a postat un subiect controversat și mi-am dat opinia mea puternică despre el. Este un loc liniștit. Ceea ce nu-mi place este că multe dintre avatarele oamenilor sunt puțin prea mult piele. Sunt un tip, așa că un alt tip m-a întrebat „Hei Dominic, am crezut că vrei să iei o pauză de pe forumuri, dar ești aici? Sunt multe femei aici, ești sigur că ești de acord?” și am spus „Da, am un sistem de asistență aici și nici nu am avatarele activate așa că nu văd altceva decât text”. Nu mi-a răspuns. Este un prieten grijuliu care încearcă să aibă grijă de mine, pentru că știe că am dependență și probleme de sănătate mintală. Chiar apreciez grija ta, sora mea. Înseamnă că îți pasă. Smile Sper că te simți liber și deschis să-mi spui tot timpul părerea ta sinceră. Voi încerca să o iau cu blândețe.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:29 pm

Am intrat si eu acolo, multe femei aproape dezbracate la avatare. Pentru prima data cand am crezut ca acel firum e pentru matrimoniale. Asa pare pe bune. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 12:40 pm

Este trist. Vor să găsească un bărbat bun, dar se prezintă ca fiind „ușoare” sau „ieftine”, așa că vor primi doar „o noapte” și apoi se vor întreba „de ce este viața mea așa?” iar bărbatul se întreabă și „de ce nu i-a plăcut de mine?”

E o nebunie.
Sunt foarte critică cu privire la felul în care se îmbracă o femeie doar pentru că știu cât de ușor este pentru oameni și pentru mine să cădem în păcate sexuale. De aceea nu vreau să-i văd chiar dacă vor să se prezinte așa.

Toate postările mele de pe acel loc sunt la vedere. Nu vorbesc cu nimeni în mesajele personale.

Am un blog acolo pentru a împărtăși și conținut despre Isus.
Sus In jos
NACHT.
premium user
premium user
NACHT.


Mesaje : 2311
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 1:22 pm

Si iti este acceptat acel blog sau este luat in deradere?
Sus In jos
https://moonlightshadowrpg.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Ratonu' la interviu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ratonu' la interviu
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Interviu Geo
» Interviu Me&You
» Interviu Akiko
» Interviu Szindy
» Interviu Stephanie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️Welcome ⚜️ :: ❇️Interview with members-
Mergi direct la: