Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Condica de prezenta
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviul Rox.
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 6:37 pm Scris de Rox

» Interviu Midori
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9971 mesaje în 114 subiecte
Countries
Ratonu' la interviu - Pagina 3 Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Horoscop-BOT
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Rox
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Trinket
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
dominic
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Nina
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Melania
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Ra Mo Na
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
Geo2
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 
NACHT.
Ratonu' la interviu - Pagina 3 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 3 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty 

 

 Ratonu' la interviu

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 20, 2023 10:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Seara bună tuturor! 
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 1:56 pm

este în mare parte ignorată. Mi-am postat videoclipurile de pe YouTube, la fel cum am postat aici. Nu-mi pasă dacă ei cred că sunt nebun sau orice altceva. Cred că cei mai mulți dintre ei știu deja că sunt creștin pentru că o spun și mi-am pus statutul de „căsătorit și am trei copii, două pisici și două păsări" și nu am avut probleme sau tentații rele sau ceva de genul ăsta. Nici eu nu am persecuție acolo.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 2:06 pm

Sa nu iti pese de parerile lor baiete, pentru ca ei vorbesc cu ala rau in gura si inima. Doar un om care slujeste pe necuratu te va ataca atunci cand vorbesti de si despre Dumnezeu. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 2:20 pm

Amin frate. Vă mulțumim că ne-ați încurajat. Smile
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 2:22 pm

Normal ca te incurajez, ca doar asta inseamna sa fim uniti. Sa fim impreuna toti la bine si la greu. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 2:33 pm

Da, asta vreau. Smile Mulțumesc frate Sebby.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 2:35 pm

Cu placere frate Dominic. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 2:59 pm

Smile
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Oct 31, 2023 5:17 pm

O seara plăcută. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 01, 2023 1:27 am

Noapte buna si acum buna dimineata Smile
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 01, 2023 10:19 am

Bună dimineața. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 01, 2023 12:02 pm

Sper să ai o zi binecuvântată, frate Sebby
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 01, 2023 1:16 pm

Si tu la fel frate intru Hristos. Domnul sa te binecuvanteze. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 13, 2023 2:18 pm

Care este culoarea ta preferata?
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 16, 2023 11:01 am

am vreo 3 palete de culori: gama verde, mov si albastru. A ta care este culoarea favorita? 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 17, 2023 6:57 am

Bună, Sebby, cel mai mult îmi place albastrul. Grozav. Ce este o poveste bună pentru copii în România? Ca la școlile primare?
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 20, 2023 1:02 pm

La ce te referi cu școlile primare? Nu înțeleg. Și mie îmi place albastrul. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 21, 2023 2:28 am

Școala elementară precum grădinița.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 21, 2023 10:17 am

Ah. Aici este împărțită în doua. Cea privata și cea de stat. La cea privata se ocupa de copilul tău. La cea de stat, trebuie sa ai noroc ca sa dai de o educatoare care sa se ocupe de copilul tău. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 22, 2023 3:18 am

Am înțeles. Vă mulțumim că l -ați explicat frate.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 24, 2023 5:46 pm

Dacă ai nevoie de întrebări, iti stau la dispoziție. 
Sus In jos
Geo
fondator
fondator
Geo


Mesaje : 1097
Data de înscriere : 19/02/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 12:33 am

Buna seara Sebi! Ce mai faci?
Sus In jos
https://winni.forumgratuit.ro Online
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 3:22 pm

Bine fac, multumesc de întrebare. Dapai pe la munca și abea astept sa ajung acasă. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 4:29 pm

Sper sa ai o zi buna frate. Smile
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 28, 2023 4:43 pm

Și eu îmi doresc la fel pentru tine frate. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 11, 2023 3:24 pm

Bună, Sebby, cum a fost munca azi? Ceva nou?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ratonu' la interviu - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ratonu' la interviu
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Interviu Geo
» Interviu Me&You
» Interviu Akiko
» Interviu Szindy
» Interviu Stephanie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️Welcome ⚜️ :: ❇️Interview with members-
Mergi direct la: