Winnie RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Winnie RPG

Welcome!
 
AcasaCalendarFAQCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Interviul Rox.
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeAstazi la 11:55 am Scris de Geo

» Condica de prezenta
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeAstazi la 1:49 am Scris de Rox

» Ramo is here
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeIeri la 1:58 pm Scris de dominic

» Festivalul Afinelor (with Melania)
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 18, 2024 11:34 am Scris de Trinket

» Interviu Geo
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:25 pm Scris de Geo

» Intreaba-o pe Nina
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mai 17, 2024 9:05 pm Scris de Sebby

» Interviu Midori
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 7:12 pm Scris de Rox

» Berbec
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

» Taur
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 16, 2024 3:32 pm Scris de Horoscop-BOT

Statistici
Avem 62 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Alethia Spitz

Membrii nostri au postat un numar de 9972 mesaje în 114 subiecte
Countries
Ratonu' la interviu - Pagina 4 Percent_0
Cei mai activi postatori ai lunii
Geo
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Horoscop-BOT
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Rox
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Trinket
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
dominic
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Nina
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Melania
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Ra Mo Na
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
Geo2
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 
NACHT.
Ratonu' la interviu - Pagina 4 EmptyRatonu' la interviu - Pagina 4 Mduteg10Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty 

 

 Ratonu' la interviu

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 20, 2023 10:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Seara bună tuturor! 
Sus In jos

AutorMesaj
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeLun Dec 18, 2023 4:01 pm

Bună bună, azi am fost destul de ocupat. Acum am reușit sa prind puțin liber ca să stau la o poveste cu tine. Aglomerat, munca, gălăgie și multe ore de condus. Vreau o pauza!  Ratonu' la interviu - Pagina 4 1f602 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 19, 2023 2:45 am

Bună Sebby, e bine să te văd. Am nevoie și de o pauză. Ieri, am putut viziona un film cu familia mea. A fost relaxant.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 19, 2023 3:12 pm

Foarte frumos din partea ta. Ce film ai vizualizat? Uitasem sa te anunț. Imi cer scuze dacă scriu cu 24. Este obișnuință de pe forumul Unstoppable Mind. 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 19, 2023 3:35 pm

Bună Sebby, Am urmărit un film cu Harry Potter. Este primul pe care l-am scenet vreodată. Ați văzut vreunul dintre aceste filme?
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:14 pm

Da, cand eram pici de liceu. Erau cool acele filme pe vremea mea. Tu? 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:17 pm

Bună, Sebby, am văzut doar primele două filme.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 26, 2023 2:41 pm

I suggest you see all 6. And what impression did this film leave on you? 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Dec 28, 2023 1:49 am

Hi Sebby, so far, I get the impression that a little boy is bullied and finds help at a magic school. I am waiting to see part 3 with my daughter when she feels like watching it again. Thank you for asking.
Sus In jos
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 2:01 pm

Eu am revenit după o perioada lunga de timp. Vad ca v-ați făcut roz. Nice. 
Sus In jos
Geo
fondator
fondator
Geo


Mesaje : 1098
Data de înscriere : 19/02/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 23, 2024 6:28 pm

Buna! Acum am schimbat tema intr-un verde primavaratic. Sper sa iti placa ca se asorteaza cu sezonul.
Sus In jos
https://winni.forumgratuit.ro
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2024 3:55 pm

Îmi place foarte mult noua tema. Am sa revin în forță pe aici. Asi vrea sa fac și un rpg fantasy dacă ești disponibil. 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 04, 2024 5:33 pm

Hi Sebby Smile
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 05, 2024 7:26 pm

Salut și ție Dominic. 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 06, 2024 2:46 pm

Mă bucur că putem vorbi frate.
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 06, 2024 7:54 pm

Ai fost azi la biserica? Eu nu am reușit din cauza programului meu încâlcit. Smile 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 07, 2024 1:01 pm

salut Sebby. Da, am mers și a fost bine. ne-am împărtășit și la împărtășirea Domnului. Sper că te poți odihni puțin.
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 08, 2024 11:15 am

ați făcut ceea ce trebuia în Sfântul post al Pasteluri (învierea Domnului) 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 08, 2024 3:59 pm

Duc un dicționar și biblia la biserică pentru că toate slujbele sunt în japoneză. Sunt recunoscător că învăț limba soției și copiilor mei. Sunt un străin pe acest pământ.
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 09, 2024 11:41 am

Cum ți se pare japoneza scrisa și citita? Am încercat sa o învăț și mi se pare la fel de grea ca si chineza. 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 09, 2024 12:09 pm

Am dificultăți cu kanji, dar există alte două forme simple, ceea ce este ok. Pot să citesc caracterele simple din hiragana și katakana, dar mă lupt cu kanji pentru că există mii de caractere kanji și sunt foarte greu pentru mine.
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 10, 2024 12:06 am

Și eu auzit ca acest kanjineste foarte greu de învățat și citit. Probabil pentru ca este mai greu de scris și seamănă cu caracterele chinezești. Insa scrierea coreana mi se pare cel mai ușor de scris. E plina de cercuri, valuri și bastonașe. 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 10, 2024 4:11 pm

Da. Îmi place scrisul coreean, dar nu pot. Îmi place cum pun cercuri mici în personajele lor. este uimitor cum s-au dezvoltat limbile.
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 12, 2024 1:41 pm

Și cele mai grele scrieri mi se pare mandarină, chibeva noua și chineza veche. Ție care ți se pare? 
Sus In jos
dominic
premium user
premium user
dominic


Mesaje : 712
Data de înscriere : 09/01/2024

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 13, 2024 1:55 pm

Cred că acestea sunt foarte dificile. Văd niște străini în China vorbind chineză și este impresionant acel nivel de învățare.
Sus In jos
https://www.pureheart.page
Sebby
new member
new member
Sebby


Mesaje : 288
Data de înscriere : 20/09/2023

Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitimeDum Apr 14, 2024 11:20 pm

Te cred. Poti invata ce limba doresti tu, ție sa iti placa man. 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ratonu' la interviu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ratonu' la interviu   Ratonu' la interviu - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ratonu' la interviu
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Interviu Geo
» Interviu Me&You
» Interviu Akiko
» Interviu Szindy
» Interviu Stephanie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winnie RPG :: ⚜️Welcome ⚜️ :: ❇️Interview with members-
Mergi direct la: